29 maja 2020 08:24 | Aktualności

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

Zgodnie z wytycznymi MEN, mówiącymi m.in. o dobrowolnych konsultacjach dla uczniów,
o które mogą wnioskować ich rodzice,  w Szkole Podstawowej w Jędrzejewie od dnia 25 maja 2020 roku istnieje możliwość prowadzenia zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla uczniów klas I – III, konsultacji dla ósmoklasistów, a od 1 czerwca 2020 roku – konsultacji dla uczniów klas IV – VII oraz skorzystania z biblioteki. Na dzień dzisiejszy nie zgłoszono uczniów na zajęcia opiekuńczo - wychowawcze z klas I – III, a z konsultacji korzystają nieliczni uczniowie w formie zdalnej.

Chęć skorzystania z zasobów biblioteki oraz zwrotu wypożyczonych książek można zgłaszać bezpośrednio do nauczyciela – bibliotekarza – tel. 501 577 474 w celu ustalenia dogodnego terminu lub skorzystać z dyżurów biblioteki w środy (3 czerwca, 10 czerwca, 17 czerwca 2020 roku) w godzinach: 10:30 – 13:00. Obowiązek zwrotu książek dotyczy przede wszystkim uczniów klasy ósmej. Pozostali uczniowie mogą zwrócić książki w nowym roku szkolnym.

O wszelkich zmianach dotyczących w/w ustaleń szkoła będzie informować na bieżąco.