25 marca 2020 09:07 | Aktualności

KORONAWIRUS

Kochani uczniowie!!!

Nowa sytuacja, w jakiej znaleźliśmy się w związku z pandemią koronawirusa, wpływa na nas wszystkich. Martwimy się o zdrowie nasze i naszych bliskich, z drugiej strony próbujemy odnaleźć się w nowej rzeczywistości, która wynika z ograniczeń wprowadzonych przez rząd na obywateli.
Z dnia na dzień zarówno my nauczyciele, jak i Wy uczniowie znaleźliśmy się w sytuacji gdzie szkoły zostały zamknięte. Do tego ograniczona została możliwość spotykania się z przyjaciółmi, rówieśnikami...co wzbudza lęk i napięcie.
Dlatego pamiętajcie, że w tym trudnym czasie jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji, służymy wsparciem i dobrym słowem. I wiemy jedno, że kiedy epidemia się już zakończy, to z radością wrócimy w progi naszej szkoły, silniejsi i bogatsi o nowe doświadczenia.
Z całego serca życzymy Wam przede wszystkim zdrowia i radości z czasu  spędzonego z bliskimi.
PF-K