Aktualności

12 grudnia 2017 19:13 | Aktualności

MIKOŁAJKI

 6 grudnia w naszej szkole obchodziliśmy Mikołajki. Na pierwszej lekcji w każdej z klas zagościł Mikołaj i obdarował uczniów oraz nauczycieli słodkościami. U uczniów najmłodszych klas każdy miał okazję usiąść Mikołajowi na kolano oraz powiedzieć co chciałby dostać na Święta Bożego Narodzenia.
     Na drugiej lekcji zaczęły się przygotowania do Mikołajkowego turnieju. W rozgrywkach udział wzięły wszystkie klasy szkoły oraz na wspólną zabawę udało nam się namówić również nauczycieli. 
     Pierwsza konkurencja to wyścigi rzędów, w której udział brały klasy I-III. zwycięską drużyną okazała się klasa III. Klasy IV-VI wraz z nauczycielami zagrały w rzucankę równymi piłkami. Mecze były bardzo zacięte i z ciekawością się je oglądało. Ostatni mecz- w siatkówkę zagrały klasy II i III gimnazjum, tutaj mecze również były zacięte ale zwycięską drużyną okazała się drużyna nauczycieli! W przerwach między meczami mogliśmy podziwiać nasze szkolne czyrliderki. 
     Dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom za wspólną zabawę, oraz za pomoc w organizacji w szczególności Panu Sebastianowi Pisowodzkiemu. 
 
 
 
 
                                                                                                                                                         Julia G.

Przeczytano: 316 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: