14 listopada 2017 19:15 | Aktualności

11 LISTOPADA 2017

13 listopada odbył się w naszej szkole apel z okazji Święta Niepodległości. Organizacją oraz przygotowaniem uczniów zajęli się Pani Joanna Magdziarz oraz Pan Dariusz Napierała. Ich celem było przygotowanie czegoś oryginalnego, czegoś, czego w naszej szkole jeszcze nie było.
      Druga klasa gimnazjum tworząca chór przygotowała piosenki pod tytułem: ''Wychowanie'', ''Mury" oraz w wykonaniu chłopaków "Wolność-kocham i rozumiem''. Uczniowie przygotowali także dwa wiersze oraz dwie piosenki zaśpiewane przez Zuzannę Mąkę i Julie  Golon oraz chór w którego skład wchodziły: Izabela Szlaga, Ewelina Pierko, Katarzyna Mundziel i Sandra Pielach. Na sam koniec cała szkoła odśpiewała "Mazurek Dąbrowskiego''.

Julia G.