15 października 2017 13:59 | Aktualności

DZIEŃ NAUCZYCIELA

Dnia 14 października w naszej szkole odbył się Dzień Edukacji Narodowej. Z okazji tego święta uczniowie przygotowali dla naszych nauczycieli miłą niespodziankę.
    Uczniowie trzeciej gimnazjum postanowili odciążyć ich od codziennych obowiązków i w zamian za nich poprowadzić lekcje w młodszych klasach. Myślę, że w miarę dobrze poradzili sobie w rolach nauczycieli oraz, że zaciekawili rówieśników przygotowanymi zadaniami. Na drugiej lekcji odbył się apel przygotowany przez Samorząd Uczniowski. III klasa, przygotowana przez Panią Małgorzatę Wojdziak oraz przez Panią Agnieszkę Dydo także chciała podziękować nauczycielom i przedstawili piękny taniec z sercami. Na sam koniec klasa II gimnazjum z Panią Joanną Magdziarz na czele przedstawiła dwa skecze, które bardzo zaskoczyły oraz rozbawiły nauczycieli i uczniów.
    Mam nadzieję, że nasi wychowawcy mile spędzili ten dzień i jeszcze raz życzymy im wszystkiego co najlepsze oraz przede wszystkim duuużo cierpliwości.
Julia