24 września 2017 13:45 | Aktualności

PROJEKTY GIMNAZJALNE

Dnia 20 czerwca 2017 klasy III gimnazjum, zgodnie z obowiązującym jeszcze prawem oświatowym, prezentowały swoje projekty gimnazjalne. Przypominamy – aby ukończyć szkołę, oprócz pozytywnych wyników z przedmiotów nauczania i podejścia do egzaminu gimnazjalnego, grupy uczniowskie mają obowiązek przygotować i zaprezentować projekt, którego tematykę sami sobie wybiorą i który przygotują pod opieką wybranego nauczyciela. Wśród naszych gimnazjalistów dużą popularnością od lat cieszyła się miedzy innymi problematyka zdrowego stylu życia, walka z uzależnieniami, chemia na co dzień, motoryzacja. W roku bieżącym było podobnie – doświadczenia chemiczne, prezentacje związane z zagrożeniem, jakie niosą ze sobą używki, niesienie pierwszej pomocy, motoryzacja w PRL-u to m.in. tematy, o których opowiadali tegoroczni absolwenci gimnazjum.

PROJEKTY GIMNAZJALNE