24 września 2017 13:08 | Aktualności

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbyło się w naszej szkole czwartego września. Uczniowie  powitali dyrekcję szkoły, grono pedagogiczne, rodziców, koleżanki i kolegów oraz  przybyłych gości. Szczególnie serdecznie powitano uczniów klas pierwszych i ich rodziców. W uroczystości powrócono pamięcią do września 1939 roku. Złożono hołd tym, którzy polegli za naszą wolność. W dalszej części uczniowie w wierszach i piosenkach żegnali plaże tonące w słońcu, błękit nieba, ścieżki górskie i szalone wakacyjne przygody.

Pan dyrektor skierował słowa zachęty i otuchy dla uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Przedstawił wychowawców klas .Na zakończenie życzył wszystkim zebranym sukcesów w nauce i powodzenia w bieżącym roku szkolnym. Pierwszaków obdarzono prezentami.