04 kwietnia 2017 07:59 | Aktualności

DZIEŃ WIOSNY

Dnia 21 marca 2017 roku w naszej szkole odbył się Dzień Wiosny. W ten dzień każdy miał za zadanie przebrać się za postać z literatury. Uroczystość rozpoczęła się na trzeciej godzinie lekcyjnej. Uczniowie wraz z nauczycielami wzięli udział w wiosennej paradzie wokół wsi. Parada uświetniona była śpiewem i okrzykami żegnającymi zimę, a witającymi wiosnę. Marsz zakończył się na boisku szkolnym przy rozpalonym ognisku. Uczniowie każdej klasy zaprezentowali przygotowane marzanny, które na znak odchodzącej zimy zostały spalone. Na zakończenie obchodów pierwszego dnia wiosny, członkowie samorządu szkolnego wręczyli uczniom upominki za najlepsze przebrania i za najlepiej wykonane marzanny.

Ada i Ola

DZIEŃ WIOSNY