17 marca 2017 19:57 | Aktualności

DZIEŃ SZALONEJ FRYZURY

Dnia 3 marca 2017 roku, w naszej szkole odbył się konkurs na najbardziej szaloną fryzurę. W konkursie liczyła się pomysłowość, kreatywność i wykonanie. Wszyscy uczniowie znakomicie wypełnili zadanie. W ten dzień każdy mógł wykazać się swoimi zdolnościami artystycznymi. Wychowawca każdej klasy miał za zadanie wytypować trzech uczniów z najlepszymi fryzurami. Konkurs został rozstrzygnięty przed budynkiem gimnazjum. Uczniowie zostali ocenieni w trzech kategoriach: klasy I-III, IV-VI i I-III gimnazjum. Każdy musiał się jak najlepiej zaprezentować. W skład jury wchodzili: p. Agnieszka Dydo, p. Karolina Przytulska oraz p. Dariusz Napierała. Wygrane osoby dostały upominki, a zwycięzcy otrzymali bony upominkowe do zrealizowania w salonie fryzjerskim p. Angeliki Niedzielskiej.

Wszystkim zwycięzcą gratulujemy! :D

Ada i Ola