04 października 2016 20:21 | Aktualności

Dzień Chłopaka

Dnia 30 września w naszej szkole odbył się dzień chłopaka. Z okazji tego dnia Samorząd Uczniowski przygotował różne konkurencję i ogłosił , że w ten dzień każda dziewczyna musi przebrać się za chłopaka. Uczniowie podołali zadania. Ponadto każdy z chłopaków zarówno małych jak i dużych dostał słodki upominek.

Pierwsza konkurencja to ,, Kolorowy makijaż”. Przy tej konkurencji śmiechu było co nie miara! Chłopcy zostali dobrani w pary. Jeden z nich musiał zrobić koledze makijaż, najlepiej jak potrafi. W tej konkurencji brali udział m.in. z klasy I Gim.  Jakub Bilski i Kacper Smażych, z II Gim.  Szymon Łusiewicz i Mateusz Przyłucki, z klasy III Gim. Kamil Stochaj i Jakub Wieczorek. Zwycięzcami okazali się być: Szymon Łusiewicz i Mateusz Przyłucki.

Druga konkurencja to ,, Najdoskonalszy warkocz”. Każdy z chłopców starał się jak mógł, jednak nie każdemu wyszło coś co można było nazwać warkoczem. W tej konkurencji udział brali: Lucek Staręga, Błażej Disterheft i Dawid Schroers. Lucek robił warkocza Anicie Pawlaczyk, Błażej Zuzannie Malinowskiej, a Dawid Izie. Zwycięzcą tej konkurencji był Lucek Staręga, który zrobił najpiękniejszy warkocz.

Trzecia konkurencja to ,,Rozpoznawanie butów”. W tej konkurencji udział brali: Leszek Fiecek. Kuba Urban i Maciej Kina. Chłopacy musieli rozpoznać m.in. adidasy, baleriny, buty na koturnie i szpilki. Każdy z nich odgadł poprawnie nazwę buta.

Czwarta konkurencja to ,, Najlepszy śpiewak”. Trzech wybranych chłopaków musiało zaśpiewać fragment wybranej przez siebie piosenki. W tej konkurencji brali udział: Kacper Dubiak, Szymon Cichowicz oraz Adrian Sajczyk. Najlepszym śpiewakiem okazał się Kacper Dubiak z pierwszej klasy gimnazjum.

Piątą i ostatnią konkurencją był ,, Wiersz”. Chłopacy we trójkę mieli za zadanie napisać jak najlepszy wiersz o dziewczynach, mieli na to 5 minut. W tej konkurencji brali udział:  Michał Kościuk- Mateusz Jahołkowski- Dominik Wylegała, Filip Czajko- Adam Roszyk- Eryk Wylegała, Filip Kurianowicz- Filip Bąkowski. Piękne, a zarazem śmieszne wiersze zostały odczytane przez wytypowanych ze swoich drużyn chłopaków. Wygrały dwie drużyny: Filipa Czajko i Filipa Bąkowskiego.

Na koniec zostały ogłoszone wyniki, kto został Misterem naszej szkoły. W konkursie brało udział masa chłopaków m.in. byli to: Kamil Chaiński, Szymon Łusiewicz, Dawid Wiśniewski, Kacper Dubiak, Błażej Disterheft, Jakub Bilski, Wiktor Pertek, Mateusz Jahołkowski, Dominik Wylegała, Patryk Kałużny, Maciej Kina, Kacper Smażych, Michał Kościuk, Eryk Wylegała, Jakub Urban, Filip Czajko, Szymon Cichowicz, Krystian Wylegała, Julek Staręga, Adam Roszyk, Kamil Stochaj, Filip Bąkowski, Jakub Wieczorek, Dawid Schroers oraz Leszek Staręga. Misterem Szkoły został: Jakub Bilski z I Gim.

A.D- A.S