13 września 2016 07:37 | Aktualności

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 odbyło się w naszej szkole pierwszego września. Uczniowie z gimnazjum powitali dyrekcję szkoły, grono pedagogiczne, rodziców, koleżanki i kolegów oraz  przybyłych gości, pana radnego  Janusza Wielgosza i Panią Aleksandrę Glapińską. Szczególnie serdecznie powitano uczniów klasy pierwszej i ich rodziców. W uroczystości powrócono pamięcią do września 1939 roku. Złożono hołd tym, którzy polegli za naszą wolność. W dalszej części uczniowie klas młodszych w wierszach i piosenkach żegnali plaże tonące w słońcu, błękit nieba, ścieżki górskie i szalone wakacyjne przygody.

Pan dyrektor skierował słowa zachęty i otuchy dla uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Przedstawił wychowawców klas oraz nowego proboszcza ks. Dariusza Szybę. Na zakończenie życzył wszystkim zebranym sukcesów w nauce i powodzenia w bieżącym roku szkolnym. Pierwszaków obdarzono prezentami. BP