Aktualności

21 lutego 2016 19:33 | Aktualności

UNIHOKEJOWYCH EMOCJI CIĄG DALSZY

Miniony weekend znowu obfitował w emocje związane z udziałem reprezentacji szkoły z Jędrzejewa w zawodach unihokejowych.

W sobotę chłopcy ze szkoły podstawowej rywalizowali na Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju, które odbywały się na hali sportowej w Drawsku. Na zawody zgłosiło się pięć szkół reprezentujących poszczególne gminy z naszego powiatu. Rozegraliśmy mecze ze wszystkimi drużynami, niestety trzy pierwsze spotkania przegraliśmy, z Trzcianką 2:3, z Wieleniem 0:2, z Drawskim Młynem 1:2.  Za każdym razem sukces był blisko, jednak brakowało trochę szczęścia,  boiskowego sprytu i zgrania. Dopiero w ostatnim spotkaniu ze szkołą z Chełstu wszystko „zagrało” i wygraliśmy 2:0.

Turniej wygrała drużyna z Wielenia, a nam do miejsca na podium zabrakło niewiele - dwa remisy.

                Swoje zmagania w unihokeju rozpoczęły także zespoły z gimnazjum. W sobotę, po zaciętych meczach i rzutach karnych, dziewczęta wygrały zawody  i awansowały do mistrzostw powiatu. W niedziele rano grali chłopcy i po dwóch przekonujących zwycięstwach wywalczyli prawo do gry w następnym etapie rozgrywek.

Mistrzostwa powiatu w unihokeju dla gimnazjalistów zostaną rozegrane na początku marca w Drawsku. Wszyscy liczymy na udane zawody w wykonaniu dziewcząt i chłopców z Jędrzejewa.

 

                                                                                                                             Sebastian Pisowodzki

Przeczytano: 378 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: