Szkoła Podstawowa w Jędrzejewie
http://zsjedrzejewo.superszkolna.pl

08 października 2017 10:57 | Aktualności

DZIEŃ CHŁOPAKA

W tym roku dzień chłopaka w naszej szkole obchodziliśmy 29 września w piątek. Z okazji tego święta, samorząd szkolny przygotował dla chłopaków niespodziankę...

     Na rozpoczęcie dnia chłopcy dostali słodki upominek, a potem czekały ich konkurencje. W naszych zabawa udział brali: z kl. 5- Kacper Jagła i Mateusz Tylkowski, z kl. 6- Szymon Łucki i Paweł Stróżyński, z kl. 2 gim. Wiktor Pertek i Błażej Disterheft i z kl 3 gim. Adam Ficner oraz Kamil Chaiński. Chłopacy do wykonania mieli 8 zadań, za każde zdobyć mogli po 5 punktów od Jurry, w którego skład wchodzili: Pani Agnieszka Dydo, Pani Joanna Magdziarz oraz Pan Dariusz Napierała. Do zdobycia był tytuł "Mistera Szkoły". W pierwszym zadaniu do wykonania mieli rozpoznać zapachy danych produktów, nasi chłopacy bardzo dobrze sobie z tym poradzili. Następną konkurencją było malowanie paznokci. Chłopacy musieli dobrać odpowiedni kolor oraz jak najdokładniej wykonać manicure. Uważam, że poradzili sobie z tym całkiem dobrze. Najśmieszniejszą konkurencją okazała się ta, w której zadawaliśmy chłopakom różne pytania, było przy tym śmiechu co nie miara, zdecydowanie nie spodziewałyśmy się tak pomysłowych odpowiedzi. Wszystkim bardzo podobała się też konkurencja, w której to nasi delikwenci musieli przejść się w szpilkach. O dziwo poradzili sobie z tym doskonale! Lepiej niż niejedna kobieta. Oprócz wymienionych już zadań chłopacy do wykonania mieli także: zawiązać krawaty, pomalować sobie usta (bez luster), odgadnąć przyprawy oraz utworzyć własne stylizacje.

        Na sam koniec wszystkie punkty zostały zsumowane przez Jurry. Najlepszy okazał się Adam Ficner z kl. 3 gim. i to właśnie on został "Misterem Szkoły" w Jędrzejewie.

 Julia

Zdjęcia: