Szkoła Podstawowa w Jędrzejewie

Szkoła Podstawowa - oddziały gimnazjalne w Jędrzejewie - Klasa III

Wychowawca

Dariusz Napierała

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
09:00 - 09:45 wiedza o społeczeństwie 5 Alicja Cieślak
09:55 - 10:40 matematyka 5 Karolina Przytulska
10:50 - 11:35 język polski 5 Teresa Zozula
11:50 - 12:35 geografia 5 Helena Kryjewska
12:55 - 13:40 język angielski 5 Dariusz Napierała
13:45 - 14:30 język niemiecki 5 Agnieszka Nowak
14:35 - 15:20 fizyka 5 Sławomir Szymański

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
09:00 - 09:45 matematyka 5 Karolina Przytulska
09:55 - 10:40 język polski 5 Teresa Zozula
10:50 - 11:35 religia 5 Wojciech Staszczak
11:50 - 12:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Sebastian Pisowodzki
12:55 - 13:40 chemia 5 Dariusz Napierała
13:45 - 14:30 fizyka 5 Sławomir Szymański
14:35 - 15:20 technika 5 Agnieszka Dydo

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
09:00 - 09:45 język angielski 5 Dariusz Napierała
09:55 - 10:40 język polski 5 Teresa Zozula
10:50 - 11:35 matematyka 5 Karolina Przytulska
11:50 - 12:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Sebastian Pisowodzki
12:55 - 13:40 biologia 5 Helena Kryjewska
13:45 - 14:30 język niemiecki 5 Agnieszka Nowak
14:35 - 15:20 wychowanie do życia w rodzinie 5 Alicja Cieślak

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
09:00 - 09:45 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Sebastian Pisowodzki
09:55 - 10:40 język polski 5 Teresa Zozula
10:50 - 11:35 historia 5 Robert Zimny
11:50 - 12:35 geografia 5 Helena Kryjewska
12:55 - 13:40 matematyka 5 Karolina Przytulska
13:45 - 14:30 chemia 5 Dariusz Napierała
14:35 - 15:20 religia 5 Wojciech Staszczak

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
09:00 - 09:45 historia 5 Robert Zimny
09:55 - 10:40 język polski 5 Teresa Zozula
10:50 - 11:35 godzina wychowawcza 5 Dariusz Napierała
11:50 - 12:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Sebastian Pisowodzki
12:55 - 13:40 wiedza o społeczeństwie 5 Alicja Cieślak
13:45 - 14:30 biologia 5 Helena Kryjewska
14:35 - 15:20 biologia 5 Helena Kryjewska